Referencje Klientów

REFERENCJE

Oto niektóre z referencji otrzymanych od naszych Klientów:

 

Panie Zbigniewie bardzo dzięki za pomoc w ekspresowej realizacji Umowy Leasingowej. Zgłosiłem się do Pana nie dowierzając, że załatwienie formalności uda się zrealizować w 3 dni robocze. Pana zaangażowanie przerosło moje oczekiwania. Ciągły kontakt telefoniczny, mailowy, który pozwalał na bieżąco śledzić sprawę bardzo przyczynił się do wywiązywania się z moich obowiązków służbowych. Byłem w stanie zaplanować spotkania biznesowe bez konieczności ich przekładania. Nie ukrywam, że zgłosiłem swoje zapytanie ofertowe do kilku firm leasingowych (także banków), jednak Pańska oferta przebiła wszystkich. Dodatkowym atutem była wiedza jaką Pan mi przekazał na temat wybranego produktu.
Jeszcze raz dziękuję za pomoc i do zobaczenia przy kolejnej sprawie!

Z wyrazami szacunku, Marek Dudziński, Warszawa

 

Współpraca z Panem Zbigniewem Szczygielskim w zakresie leasingu pojazdu dla firmy przebiegała bez zastrzeżeń. W każdym momencie mogłem liczyć na profesjonalną obsługę i doradztwo. Z wyrazami szacunku.

Maciej Zaborowski, Adwokat / Warszawa

 

Wziąłem auto w leasing przy pomocy Pana Zbigniewa , który to wykazał się anielską cierpliwością gdy zadawałem dużo pytań telefonicznie a także za pośrednictwem maili. Cała procedura od początku do końca była przez niego pilotowana i o każdym etapie albo problemie byłem informowany. Pan Zbigniew to nie tylko „Bankowiec” ale też sympatyczny człowiek. Polecam współprace z nim .

BIZWORK MATEUSZ KŁYS

 

Współpraca z Panem Zbigniewem układa się bardzo dobrze. Może o tym świadczyć fakt, że współpracujemy już po raz drugi oraz to, że poleciłem Pana również znajomym. Sprawy leasingowe załatwiane są szybko i profesjonalnie.

Regards, Grzegorz Wrażeń

 

Panie Zbyszku, Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem. Jest Pan profesjonalistą, osobą opanowaną, spokojną i godną zaufania. Wykazał Pan wyjątkowe podejście do klienta, jest Pan dyspozycyjny, mobilny i rzetelny. Jak będę miał możliwość to z wielką chęcią polecę Pańskie usługi znajomym. 100% satysfakcji. Dziękuję. auto jest ok 🙂

Marcin Maconko, Warszawa

 

Dziękuje za udana współpracę. Pana pomoc w załatwieniu leasingu i wszelkimi formalnościami była nieoceniona. Wszystko odbyło się sprawnie i bez najmniejszych zastrzeżeń. Na pewno będziemy się kontaktować w przyszłości w sprawie następnych zakupów. Dziękuje za pomoc. Pozdrawiam.

Dorota Bartosik-Kurz, Transport

 

Bardzo się cieszę,że to Pan Zbigniew był osobą z którą miałem okazję podpisać umowę leasingową na samochód dostawczy,a nie miałem wcześniej doświadczenia z taką formą zakupu. Pan Zbigniew był bardzo pomocny odnośnie udzielania wszelkich informacji na tematy związane z leasingiem. Wszystkie sprawy były załatwiane w sposób szybki i sprawny-na telefon. Gotowy pojazd z załatwionymi formalnościami odebrałem od dealera. Jeżeli będzie potrzeba ponownego skorzystania z takiej formy zakupu, lub ktoś mnie zapyta o taką osobę, z chęcią polecę Pana Zbigniewa jako osobę kompetentną w tym zakresie.Pozdrawiam,

Paweł Pyśniak, Phero-Trans Gliwice,

 

Dziękuję, jestem bardzo zadowolona:)

Bardzo dziękuję za całość obsługi leasingowej z Pana strony. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie i w miłej atmosferze, a do tego otrzymałam warunki spełniające moje oczekiwania 🙂
Oczywiście, będę Pana polecać wśród znajomych, a nie wykluczone że za niedługo znów będę potrzebowała Pana pomocy. Jeszcze raz, serdecznie dziękuję!

Pozdrawiam, Joanna Stodulska, Warszawa

 

Jestem bardzo zadowolony z waszych usług.

Wykazał się Pan pełnym profesjonalizmem .Formalności trwały dosłownie kilka dni. Także chętnie polecę Pana usługi.Ponieważ  sprawdzałem kilka ofert czołowych firm leasingowych a Pańska oferta była najlepsza.

Pozdrawiam, Grzegorz Zagożdżon – Transport

 

Standard usług w wykonaniu Pana Zbigniewa Szczygielskiego ostatecznie skłonił mnie do skorzystaniu z waszej oferty ( kompetentny, wyszarpujący tematykę szczegółowych pytań), skorzystałam i nie żałuje decyzji. W pożyczkach leasingowych samochodów osobowych z gapem nie znalazłem lepszej oferty i jakości obsługi .
Szczerze dziękuje,

Joanna Michalik Podworska, lekarz

 

Wybrałem Wasze usługi po długiej rozmowie z doradcą, która przekonała mnie do waszej oferty. Mogę powiedzieć, że nie zawiodłem się i będę polecał. Oby więcej tak profesjonalnych, poważnych i jednocześnie pomocnych ludzi pracowało w usługach finansowych. Dziękuję.

Adam Mądry, lekarz, Warszawa

 

Jestem bardzo zadowolony z przebiegu transakcji zawarcia umowy leasingowej prowadzonej przez Pana Zbigniewa Szczygielskiego. Przedstawił mi dobre warunki leasingu, na wszelkie pytania odpowiadał szybko i wyczerpująco. Widać po Panu Zbigniewie zaangażowanie, duże doświadczenie w branży i chęć wspierania klientów. Będę polecał Pana usługi znajomym zainteresowanym podpisaniem umowy leasingowej.

Witold Litwin, informatyk, Gdynia

 

Pan Zbigniew Szczygielski od pierwszego kontaktu telefonicznego wykazał się ogromną cierpliwością i znajomością obcego mi tematu – leasingu. Każdy mój telefon był odbierany ze spokojem i wyjaśniane moje niepewności. Dostałam od Pana Szczygielskiego kompletną wiedzę, wielokrotnie odpowiedzi na te same pytania. Kontakt osobisty umówiony wcześniej przebiegł sprawnie, punktualnie.

Po wcześniejszych próbach nawiązania kontaktów telefonicznych z innymi bankami, jestem bardzo zadowolona z wyboru  tego doradcy  w ważnej dla mnie kwestii. Przy następnym Leasingu z pewnością zwrócę się do Pana Zbigniewa. Bardzo dziękuję.

Anetta Krajewska, Elbląg

 

Doradca , Pan Szczygielski, wykazał się ogromnym zaangażowaniem i głęboką wiedzą na temat oferowanych usług. Bardzo szybko, profesjonalnie i sprawnie przeprowadził naszą spółkę przez proces kompletowania dokumentacji ale także nadzorował i kontaktował się z przedstawicielem salonu , dzięki czemu szybko doszło do finalizacji umowy i odbioru auta.

Biuro Rachunkowe B&B, Bydgoszcz

 

Z pełną odpowiedzialnością polecamy oddział Warszawa jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie usług leasingowych. Bardzo ważne jest również, że po sfinalizowaniu umowy kontakt się nie urywa i można zawsze liczyć na wsparcie. Szczerze polecamy!

Wojciech Królik, Warszawa

 

Wielkie dzięki. Macie ogromną wiedzę i najbardziej profesjonalne podejście z jakim się spotkałem. Jeśli będę potrzebował kolejnego leasingu, na pewno się zgłoszę.

Paweł Bereska – Kraków

 

   Jako klienci chcielibyśmy wyrazić szczere podziękowania Panu Zbigniewowi Szczygielskiemu doradcy leasingowemu za rzeczową i profesjonalną obsługę przy załatwianiu umowy leasingowej dotyczącej leasingu operacyjnego Mazda 6. Doradca wykazał się obszerną wiedzą i cierpliwością przy załatwianiu formalności.

Jako profesjonalni doradcy podatkowi polecamy innym klientom Pana Zbyszka, potrafi odpowiedzieć na szczegółowe pytania , a obsługa z jego strony zasługuje na najwyższe noty.

Z poważaniem

Urszula Rudnicka Grzegorz Rudnicki Kancelaria Doradców Podatkowych S.C., Szczecin

 

Bardzo dziękuję. Samochód odebrałem w piątek i dobrze służy. Jestem bardzo zadowolony z obsługi leasingowej z Pana strony. Rzeczowo wyjaśnił Pan warunki, wskazał najistotniejsze kwestie oraz szybko załatwił wszystkie formalności ograniczając konieczność mojego angażowania do minimum. Kontakt mailowy jak i telefoniczny przebiegał sprawnie i był Pan bardzo dostępny. Pozdrawiam,

Paweł Dobrzycki, Agent Ubezpieczeniowy, Toruń

 

Obsługa leasingu przez P. Zbigniewa Szczygielskiego przebiegła sprawnie i szybko. Polecam.

Siemieniuk Joanna, Przedsiębiorca Budowlany, Olsztyn

 

Odnośnie załatwienia spraw kredytowych z Państwa obsługi i profesjonalizmu jestem bardzo zadowolony. Przez cały proces zawarcia umowy i rejestracji auta był Pan bardzo pomocny i udzielał Pan wyczerpujących odpowiedzi na postawione pytania.
Z obsługi jestem zadowolony, w przyszłości będę dalej korzystał z Państwa usług.

Z poważaniem
Adam Gadomski, Radca Prawny, Ostrołęka

 

Profesjonalizm ze strony Pana spełnia oczekiwania moje oraz moich znajomych, jest Pan konkretną osobą i odpowiedzialną, dlatego też pozwolę sobie na dalsze przekazywania kontaktu do Pana innym znajomy.

Pozdrawiam

Jacek Gibasiewicz, Łódź

 

Pan Zbigniew Szczygielski wykonywał swoje zadania systematycznie i obowiązkowo. Jest osobą samodzielną i zaangażowaną zarówno w pracę jak i w życie firmy. W czasie realizacji zadania wykazał się ogromnym doświadczeniem w dziedzinie leasingu. Znakomicie sprawdzał się zarówno w sytuacjach wymagających indywidualnego wysiłku, jak i w pracy zespołowej. Z czystym sumieniem mogę go polecić kolejnym klienta.

Pozdrawiam
mgr inż. arch. Michał Ząbkowski
Studio Projektowe Mooz, Kraków

 

  Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z panem Zbigniewem Szczygielskim. Pan Zbigniew wszystko przeprowadził sprawnie i szybko. Jestem zadowolony. Polecam.

Karol Pustelnik, Fotograf , Łódź

 

   Współpraca z Panem przebiegała wzorowo. W sposób rzeczowy i kompetentny doradzał i proponował rozwiązania alternatywne. Przedstawiał oferty na bieżąco, dbając o jak najkorzystniejsze rozwiązania finansowe. Logistycznie bez zarzutu.  Z całą pewnością będę korzystał z usług i polecał je znajomym.

Jarosław Łoś, Biegły Sądowy, Bydgoszcz