Referencje Klientów

REFERENCJE

Oto niektóre z referencji otrzymanych od naszych Klientów:

 

Dziękuję, jestem bardzo zadowolona:)

Bardzo dziękuję za całość obsługi leasingowej z Pana strony. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie i w miłej atmosferze, a do tego otrzymałam warunki spełniające moje oczekiwania 🙂

Oczywiście, będę Pana polecać wśród znajomych, a nie wykluczone że za niedługo znów będę potrzebowała Pana pomocy. Jeszcze raz, serdecznie dziękuję!

Pozdrawiam, Joanna Stodulska, Warszawa

 

Standard usług Alior w wykonaniu Pana Zbigniewa Szczygielskiego ostatecznie skłonił mnie do skorzystaniu z waszej oferty ( kompetentny, wyszarpujący tematykę szczegółowych pytań), skorzystałam i nie żałuje decyzji. W pożyczkach leasingowych samochodów osobowych z gapem nie znalazłem lepszej oferty i jakości obsługi .

Szczerze dziękuje,

Joanna Michalik Podworska, lekarz

 

Wybrałem Wasze usługi po długiej rozmowie z doradcą, która przekonała mnie do waszej oferty. Mogę powiedzieć, że nie zawiodłem się i będę polecał. Oby więcej tak profesjonalnych, poważnych i jednocześnie pomocnych ludzi pracowało w usługach finansowych. Dziękuję.

Adam Mądry, lekarz, Warszawa

 

Jestem bardzo zadowolony z przebiegu transakcji zawarcia umowy leasingowej prowadzonej przez Pana Zbigniewa Szczygielskiego. Przedstawił mi dobre warunki leasingu, na wszelkie pytania odpowiadał szybko i wyczerpująco. Widać po Panu Zbigniewie zaangażowanie, duże doświadczenie w branży i chęć wspierania klientów. Będę polecał Pana usługi znajomym zainteresowanym podpisaniem umowy leasingowej.

Witold Litwin, informatyk, Gdynia

 

Pan Zbigniew Szczygielski od pierwszego kontaktu telefonicznego wykazał się ogromną cierpliwością i znajomością obcego mi tematu – leasingu w Alior Leasing. Każdy mój telefon był odbierany ze spokojem i wyjaśniane moje niepewności. Dostałam od Pana Szczygielskiego kompletną wiedzę, wielokrotnie odpowiedzi na te same pytania. Kontakt osobisty umówiony wcześniej przebiegł sprawnie, punktualnie. 

Po wcześniejszych próbach nawiązania kontaktów telefonicznych z innymi bankami, jestem bardzo zadowolona z wyboru  tego doradcy  w ważnej dla mnie kwestii. Przy następnym Leasingu z pewnością zwrócę się do Pana Zbigniewa. Bardzo dziękuję.

Anetta Krajewska, Elbląg

 

Doradca Alior Leasing, Pan Szczygielski, wykazał się ogromnym zaangażowaniem i głęboką wiedzą na temat oferowanych usług. Bardzo szybko, profesjonalnie i sprawnie przeprowadził naszą spółkę przez proces kompletowania dokumentacji ale także nadzorował i kontaktował się z przedstawicielem salonu , dzięki czemu szybko doszło do finalizacji umowy i odbioru auta.

Biuro Rachunkowe B&B, Bydgoszcz

 

Z pełną odpowiedzialnością polecamy oddział Warszawa jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie usług leasingowych Alior Leasing. Bardzo ważne jest również, że po sfinalizowaniu umowy kontakt się nie urywa i można zawsze liczyć na wsparcie. Szczerze polecamy!

Wojciech Królik, Warszawa

 

Wielkie dzięki. Macie ogromną wiedzę i najbardziej profesjonalne podejście z jakim się spotkałem. Jeśli będę potrzebował kolejnego leasingu, na pewno się zgłoszę.

Paweł Bereska – Kraków

 

   Jako klienci Alior Leasing APO chcielibyśmy wyrazić szczere podziękowania Panu Zbigniewowi Szczygielskiemu doradcy leasingowemu za rzeczową i profesjonalną obsługę przy załatwianiu umowy leasingowej dotyczącej leasingu operacyjnego Mazda 6. Doradca wykazał się obszerną wiedzą i cierpliwością przy załatwianiu formalności.

Jako profesjonalni doradcy podatkowi polecamy innym klientom Pana Zbyszka, potrafi odpowiedzieć na szczegółowe pytania , a obsługa z jego strony zasługuje na najwyższe noty.

Z poważaniem

Urszula Rudnicka Grzegorz Rudnicki Kancelaria Doradców Podatkowych S.C., Szczecin

 

Bardzo dziękuję. Samochód odebrałem w piątek i dobrze służy. Jestem bardzo zadowolony z obsługi leasingowej z Pana strony. Rzeczowo wyjaśnił Pan warunki, wskazał najistotniejsze kwestie oraz szybko załatwił wszystkie formalności ograniczając konieczność mojego angażowania do minimum. Kontakt mailowy jak i telefoniczny przebiegał sprawnie i był Pan bardzo dostępny. Pozdrawiam,

Paweł Dobrzycki, Agent Ubezpieczeniowy, Toruń

 

Obsługa leasingu przez P. Zbigniewa Szczygielskiego przebiegła sprawnie i szybko. Polecam.

Siemieniuk Joanna, Przedsiębiorca Budowlany, Olsztyn

 

Odnośnie załatwienia spraw kredytowych z Państwa obsługi i profesjonalizmu jestem bardzo zadowolony. Przez cały proces zawarcia umowy i rejestracji auta był Pan bardzo pomocny i udzielał Pan wyczerpujących odpowiedzi na postawione pytania.
Z obsługi jestem zadowolony, w przyszłości będę dalej korzystał z Państwa usług.

Z poważaniem
Adam Gadomski, Radca Prawny, Ostrołęka

 

Profesjonalizm ze strony Pana spełnia oczekiwania moje oraz moich znajomych, jest Pan konkretną osobą i odpowiedzialną, dlatego też pozwolę sobie na dalsze przekazywania kontaktu do Pana innym znajomy.

Pozdrawiam

Jacek Gibasiewicz, Łódź

 

Pan Zbigniew Szczygielski wykonywał swoje zadania systematycznie i obowiązkowo. Jest osobą samodzielną i zaangażowaną zarówno w pracę jak i w życie firmy. W czasie realizacji zadania wykazał się ogromnym doświadczeniem w dziedzinie leasingu. Znakomicie sprawdzał się zarówno w sytuacjach wymagających indywidualnego wysiłku, jak i w pracy zespołowej. Z czystym sumieniem mogę go polecić kolejnym klienta.

Pozdrawiam
mgr inż. arch. Michał Ząbkowski
Studio Projektowe Mooz, Kraków

 

  Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z panem Zbigniewem Szczygielski i firmą APO Alior Leasing. Pan Zbigniew wszystko przeprowadził sprawnie i szybko. Jestem zadowolony. Polecam.

Karol Pustelnik, Fotograf , Łódź

 

   Współpraca z Panem przebiegała wzorowo. W sposób rzeczowy i kompetentny doradzał i proponował rozwiązania alternatywne. Przedstawiał oferty na bieżąco, dbając o jak najkorzystniejsze rozwiązania finansowe. Logistycznie bez zarzutu.  Z całą pewnością będę korzystał z usług i polecał je znajomym.

Jarosław Łoś, Biegły Sądowy, Bydgoszcz