Leasing samochodów

Umożliwiamy finansowanie zakupu samochodów nowych i używanych. Produkt Leasing samochodu obejmuje samochody osobowe, samochody dostawcze, ciężarowe oraz transport ciężki – ciągniki siodłowe i naczepy.

Wkład własny już od 0%, okres finansowania do 84 miesięcy. Umowy leasingowe są realizowane w formie leasingu operacyjnego, w procedurach uproszczonych.

Finansowaniem objęte są środki trwałe o wartości do 800.000 zł. Umożliwiamy finansowanie również dla nowej działalności.

Leasing samochodu dla firmy

W leasingu operacyjnym opłaty leasingowe są dla leasingobiorcy kosztem uzyskania przychodu. Amortyzacji auta dokonuje Leasingodawca. Leasing finansowy stosuje się najczęściej w leasingu samochodów sprzedawanych na fakturę VATmarża. W tym rodzaju leasingu kosztem jest część odsetkowa rat leasingowych oraz amortyzacja pojazdu, której dokonuje Leasingobiorca.

Leasing samochodów osobowych. W ramach leasingu samochodów osobowych proponujemy leasing dla nowych i używanych samochodów osobowych wszystkich marek. Leasingujemy samochody osobowe na fakturę VAT oraz VATmarża.

  • Wkład własny od 0%
  • Okres leasingu do 7 lat (84 miesiące)
  • Procedura uproszczona do 1.000.000 zł zaangażowania netto
  • Możliwość leasingu samochodów nawet do 12 lat (wiek auta w chwili zakończenia umowy)!

Leasing samochodów dostawczych do 3,5 tony i ciężarowych. Jedną ze specjalizacji jest obsługa leasingowa firm w zakresie finansowania samochodów dostawczych i ciężarówek. Finansowanie samochodów możliwe jest przy niskim wkładzie własnym, już od 1% wartości leasingowanego pojazdu.

Leasing ciągników siodłowych i naczep. Oferujemy finansowanie środków transportu drogowego, w tym ciągników siodłowych i naczep oraz naczep specjalistycznych, dźwigów samojezdnych i innych środków transportu.

Leasing samochodu dla nowej firmy.  Finansujemy również samochody dla nowych firm oraz rozwijających swoją działalność gospodarczą. Finansowanie udzielane jest  zarówno na pojazdy nowe jak i używane. Leasing dla nowej firmy można otrzymać już przy 10% wkładu własnego.

Procedury uproszczone na samochody i maszyny w leasingu

Możemy zaproponować wysokie limity przyznania leasingu w procedurze uproszczonej na samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe. Leasing w procedurze uproszczonej nawet do 1.000.000 zł.

W procedurze uproszczonej  wymagane są następujące dokumenty:

  • wniosek leasingowy
  • dokumenty tożsamości
  • specyfikacja samochodu, zamówienie lub faktura proforma

W ramach produktu – Leasing samochodu – oferujemy atrakcyjne oprocentowanie leasingu, niski wkład własny i możliwość otrzymania leasingu w procedurze uproszczonej, bez dokumentów finansowych firmy. Zapraszamy do zapytania o ofertę.