Referencje Klientów

Oto niektóre z referencji otrzymanych od Klientów:
Panie Zbyszku, autokar już jeździ. Obsługa leasingowa na najwyższym poziomie , dostawca również zwrócił na to uwagę, że tak szybko byliście Państwo w stanie zrealizować umowę  i … co najważniejsze, rejestrację. Jestem ogromnie wdzięczna , na pewno kolejnym razem będziemy również korzystać z pana usług.
Monika Pietrasik  
Pan Zbigniew to człowiek, którego mogę z czystym sumieniem polecić każdemu kto planuje leasing auta. Rzetelny, uczciwy i profesjonalny. Zawsze dostępny pod telefonem czy mailem, a przy tym uprzejmy, cierpliwy i pomocny. Po prostu właściwy człowiek na właściwym miejscu. Przez cały czas trwania procedury miałem pewność, że  wszystko idzie sprawnie, moje potrzeby są prawidłowo rozumiane, a interesy rzetelnie reprezentowane. Jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy i jej efektu.
Z pozdrowieniami, Kamil Kiejna,[
Panie Zbyszku, dziękuję za sprawne przeprowadzenie przez wszystkie etapy zawarcia umowy leasingowej. Poczynając od błyskawicznych kalkulacji których mało nie było kończąc na wygodnym podpisaniu umowy u nas w domu. W przyszłości na pewno będę polecać Pana usługi.
Pozdrawiam, Waldemar Niedzielski,  
 Chciałbym podziękować za ekspresową i profesjonalną obsługę. Otrzymałem od Pana najlepsze warunki finansowe z pośród zebranych ofert. Również sama procedura scoringowa była wyjątkowo prosta, szybka i mało uciążliwa, co jest dodatkowym atutem Waszej oferty. Jestem bardzo zadowolony z obsługi, zarówno pod względem merytorycznym jak i terminowości, dlatego pozwoliłem sobie polecić Pana usługi mojemu koledze, który również jest zainteresowany leasingiem.
Pozdrawiam, Jakub Jasnos;  
 Pan Zbigniew Szczygielski to prawdziwy profesjonalista, krótka i rzeczowa obsługa spraw związanych z leasingiem. Dodatkowo ma się pewność, że Pan Zbigniew stoi po stronie Klienta , w moim przypadku znalazł niekorzystny zapis w ubezpieczeniu auta i postarał sie o wykreślenie danego zapisu. Pan Zbigniew to specjalista godny polecenia i będę go polecał znajomym.
Paweł Dobrowolski,  
 Współpraca z Panem Zbigniewem Szczygielskim, która dotyczyła finansowania w formie leasingu operacyjnego auta osobowego, przebiegała wzorowo. Cały proces od momentu przedstawienia oferty leasingowej, podpisania umowy leasingowej oraz przygotowania niezbędnej dokumentacji do odbioru przedmiotu leasingu, został przeprowadzony w sposób profesjonalny, rzetelny i dynamiczny. Pan Zbigniew Szczygielski, jako Doradca Leasingowy wykazał się pełnym profesjonalizmem; elastycznością w działaniu mającą na celu spełnić oczekiwania Klienta; dostępnością w kontakcie zdalnym, jak również osobistym. Z pełnym przekonaniem rekomenduję osobę Pana Zbigniewa Szczygielskiego, jako Doradcę przez duże “D”. 
Z wyrazami szacunku, Sławomir Powierża,  
 “Referencja: Miałem przyjemność być obsługiwany przez Pana Zbigniewa Szczygielskiego. Jako agent wykazuje on profesjonalne podejście do tematu. Bardzo angażuje się aby zadowolić klienta i dopiąć sprawę na ostatni guzik w jak najkrótszym terminie. Odpowiada na wiadomości i zapytania nawet po godzinach pracy. Załatwianie formalności z Panem Zbigniewem to czysta przyjemność. Miła atmosfera, chęć pomocy, pomysłowość – daję szóstkę za całokształt. Polecam i z pewnością to nie koniec naszej współpracy.
Wojciech Klus,  
Chciałbym serdecznie podziękować Panu Zbigniewowi Szczygielskiemu za rzetelne i profesjonalne podejście do współpracy, jak również otwartość i zaangażowanie oraz możliwość konsultacji na różnych etapach realizacji zlecenia.
Pozdrawiam Krystian Karga  
 Dzień dobry, Oto moja opinia . Ofertę pana Zbyszka znalazłem w internecie. Po krótkim, acz konkretnym kontakcie otrzymałem propozycję leasingu samochodu, która przebijała dotychczasowe. Wszystko odbyło się zdalnie poza podpisaniem umowy, przywiezionej do mojego domu. Pozostałe formalności także załatwił pan Zbyszek. Całość trwała 3 dni. Wiem jedno – tak słownego i punktualnego człowieka trudno teraz spotkać.
Polecam gorąco! Marek Broszczak,  
Witam, bardzo dziękujemy za bardzo profesjonalne podejście i obsługę naszej sprawy. Pana profesjonalizm i chęć pomocy oraz wiedza ,jaką nam Pan okazał, była pomocna przy załatwieniu wszelkich formalności. Pozwolimy sobie polecać Pana wśród naszych znajomych.
Pozdrawiam, Elżbieta i Andrzej Koszewscy,  
 Witam Panie Zbigniewie, chciałbym podziękować Panu za pomoc w zakupie auta w leasingu. Nawet nie sądziłem, że to tak niewiele formalności i że już tak szybko mogłem mieć samochód. Dziękuję też za możliwość negocjacji warunków i najlepszą ofertę na rynku. Z całą pewnością mogę polecać innym Pana usługi.Teraz pozostaje tylko cieszyć się nowy autem 🙂 Serdecznie pozdrawiam,
Łukasz Dąbek  
Panie Zbigniewie, w imieniu spółki Infomania.pl sp. z o.o. chciałbym Panu podziękować za zaangażowanie i wkład, który Pan włożył, w uzyskanie przez nas – błyskawicznego leasingu. Jesteśmy pełni podziwu dla Pana zaangażowania w sprawę, jak również szybkości działania, a przy tym rzetelności. Szczerze powiedziawszy nie spodziewaliśmy się, że będzie dokładnie tak jak Pan mówił – szybko, sprawnie, „bez ukrytych gwiazdek”. Jeszcze raz dziękuję w imieniu Zarządu, a ze swojej strony będę polecał Pana wszem i wobec – osobom szukającym finansowania, z naprawdę indywidualnym podejściem do sprawy. Z wyrazami szacunku.
Krystian Erens,
Co do całej procedury załatwiania leasingu z Pańskiej strony to osobiście jestem bardzo zadowolony. Bardzo lubię gdy umawiamy się i staramy się każdy ze swojej strony dotrzymać terminów. Tak było w tym przypadku. To co też nam się podobało to określenie konkretnych i od razu dobrych warunków leasingu. Nie lubimy sytuacji gdy tracimy czas na zbędne negocjacje, bo raczej orientujemy się jaki jest rynek i taka konkretna oferta jest nam na rękę głównie ze względu na czas i coś co buduje zaufanie że można w tej materii zaufać drugiej stronie która najlepiej nam doradzi w temacie w którym się specjalizuje. Podobała mi się również procedura załatwiania spraw po otrzymaniu leasingu, zależało mi na czasie i tutaj wszystko również poszło zgodnie z planem.
pozdrawiam, Tomasz Gąciarz  
Współpraca z Panem Zbigniewem układa się bardzo dobrze. Może o tym świadczyć fakt, że współpracujemy już po raz drugi oraz to, że poleciłem Pana również znajomym. Sprawy leasingowe załatwiane są szybko i profesjonalnie.
Regards, Grzegorz Wrażeń
Panie Zbigniewie bardzo dzięki za pomoc w ekspresowej realizacji Umowy Leasingowej. Zgłosiłem się do Pana nie dowierzając, że załatwienie formalności uda się zrealizować w 3 dni robocze. Pana zaangażowanie przerosło moje oczekiwania. Ciągły kontakt telefoniczny, mailowy, który pozwalał na bieżąco śledzić sprawę bardzo przyczynił się do wywiązywania się z moich obowiązków służbowych. Byłem w stanie zaplanować spotkania biznesowe bez konieczności ich przekładania. Nie ukrywam, że zgłosiłem swoje zapytanie ofertowe do kilku firm leasingowych (także banków), jednak Pańska oferta przebiła wszystkich. Dodatkowym atutem była wiedza jaką Pan mi przekazał na temat wybranego produktu. Jeszcze raz dziękuję za pomoc i do zobaczenia przy kolejnej sprawie!
Z wyrazami szacunku, Marek Dudziński,  
Współpraca z Panem Zbigniewem Szczygielskim w zakresie leasingu pojazdu dla firmy przebiegała bez zastrzeżeń. W każdym momencie mogłem liczyć na profesjonalną obsługę i doradztwo. Z wyrazami szacunku.
Maciej Zaborowski,  
Z obsługi jestem bardzo zadowolony. Cieszę się, że w tak krótkim czasie załatwił Pan wszystkie formalności i auto udało się zarejestrować jeszcze w tym samym miesiącu. Poza tym bardzo szybko reagował Pan na maile i odpowiadał na nie, a było ich dużo. Na spotkanie przybył Pan punktualnie, co świadczy o tym, że szanuje Pan czas klienta a co za tym idzie jego samego. Jeszcze raz dziękuję za obsługę i mam nadzieję, że nadal będzie Pan mi pomocny w przypadku jakichkolwiek wątpliwości i pytań.
Pozdrawiamy Adam Piekut  
Wziąłem auto w leasing przy pomocy Pana Zbigniewa , który to wykazał się anielską cierpliwością gdy zadawałem dużo pytań telefonicznie a także za pośrednictwem maili. Cała procedura od początku do końca była przez niego pilotowana i o każdym etapie albo problemie byłem informowany. Pan Zbigniew to nie tylko “Bankowiec” ale też sympatyczny człowiek. Polecam współprace z nim .
MATEUSZ KŁYS
Współpraca z Panem Zbigniewem układa się bardzo dobrze. Może o tym świadczyć fakt, że współpracujemy już po raz drugi oraz to, że poleciłem Pana również znajomym. Sprawy leasingowe załatwiane są szybko i profesjonalnie.
Regards, Grzegorz Wrażeń  
Panie Zbyszku, Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem. Jest Pan profesjonalistą, osobą opanowaną, spokojną i godną zaufania. Wykazał Pan wyjątkowe podejście do klienta, jest Pan dyspozycyjny, mobilny i rzetelny. Jak będę miał możliwość to z wielką chęcią polecę Pańskie usługi znajomym. 100% satysfakcji. Dziękuję. auto jest ok 🙂
Marcin Maconko,  
Dziękuje za udana współpracę. Pana pomoc w załatwieniu leasingu i wszelkimi formalnościami była nieoceniona. Wszystko odbyło się sprawnie i bez najmniejszych zastrzeżeń. Na pewno będziemy się kontaktować w przyszłości w sprawie następnych zakupów. Dziękuje za pomoc. Pozdrawiam.
Dorota Bartosik-Kurz,  
Bardzo się cieszę,że to Pan Zbigniew był osobą z którą miałem okazję podpisać umowę leasingową na samochód dostawczy,a nie miałem wcześniej doświadczenia z taką formą zakupu. Pan Zbigniew był bardzo pomocny odnośnie udzielania wszelkich informacji na tematy związane z leasingiem. Wszystkie sprawy były załatwiane w sposób szybki i sprawny-na telefon. Gotowy pojazd z załatwionymi formalnościami odebrałem od dealera. Jeżeli będzie potrzeba ponownego skorzystania z takiej formy zakupu, lub ktoś mnie zapyta o taką osobę, z chęcią polecę Pana Zbigniewa jako osobę kompetentną w tym zakresie.Pozdrawiam,
Paweł Pyśniak,  
Dziękuję, jestem bardzo zadowolona:) Bardzo dziękuję za całość obsługi leasingowej z Pana strony. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie i w miłej atmosferze, a do tego otrzymałam warunki spełniające moje oczekiwania 🙂 Oczywiście, będę Pana polecać wśród znajomych, a nie wykluczone że za niedługo znów będę potrzebowała Pana pomocy. Jeszcze raz, serdecznie dziękuję!
Pozdrawiam, Joanna Stodulska  

Jestem bardzo zadowolony z waszych usług.Wykazał się Pan pełnym profesjonalizmem .Formalności trwały dosłownie kilka dni. Także chętnie polecę Pana usługi.Ponieważ  sprawdzałem kilka ofert czołowych firm leasingowych a Pańska oferta była najlepsza.

Pozdrawiam, Grzegorz Zagożdżon

 
Standard usług w wykonaniu Pana Zbigniewa Szczygielskiego ostatecznie skłonił mnie do skorzystaniu z waszej oferty ( kompetentny, wyszarpujący tematykę szczegółowych pytań), skorzystałam i nie żałuje decyzji. W pożyczkach leasingowych samochodów osobowych z gapem nie znalazłem lepszej oferty i jakości obsługi . Szczerze dziękuje,
Joanna Michalik Podworska
Jestem bardzo zadowolony z przebiegu transakcji zawarcia umowy leasingowej prowadzonej przez Pana Zbigniewa Szczygielskiego. Przedstawił mi dobre warunki leasingu, na wszelkie pytania odpowiadał szybko i wyczerpująco. Widać po Panu Zbigniewie zaangażowanie, duże doświadczenie w branży i chęć wspierania klientów. Będę polecał Pana usługi znajomym zainteresowanym podpisaniem umowy leasingowej.
Witold Litwin  
Pan Zbigniew Szczygielski od pierwszego kontaktu telefonicznego wykazał się ogromną cierpliwością i znajomością obcego mi tematu – leasingu. Każdy mój telefon był odbierany ze spokojem i wyjaśniane moje niepewności. Dostałam od Pana Szczygielskiego kompletną wiedzę, wielokrotnie odpowiedzi na te same pytania. Kontakt osobisty umówiony wcześniej przebiegł sprawnie, punktualnie. Po wcześniejszych próbach nawiązania kontaktów telefonicznych z innymi bankami, jestem bardzo zadowolona z wyboru  tego doradcy  w ważnej dla mnie kwestii. Przy następnym Leasingu z pewnością zwrócę się do Pana Zbigniewa. Bardzo dziękuję.
Anetta Krajewska  
Doradca , Pan Szczygielski, wykazał się ogromnym zaangażowaniem i głęboką wiedzą na temat oferowanych usług. Bardzo szybko, profesjonalnie i sprawnie przeprowadził naszą spółkę przez proces kompletowania dokumentacji ale także nadzorował i kontaktował się z przedstawicielem salonu , dzięki czemu szybko doszło do finalizacji umowy i odbioru auta.
Biuro Rachunkowe B&B,
  Z pełną odpowiedzialnością polecamy oddział Warszawa jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie usług leasingowych. Bardzo ważne jest również, że po sfinalizowaniu umowy kontakt się nie urywa i można zawsze liczyć na wsparcie. Szczerze polecamy!
Wojciech Królik,  
Wielkie dzięki. Macie ogromną wiedzę i najbardziej profesjonalne podejście z jakim się spotkałem. Jeśli będę potrzebował kolejnego leasingu, na pewno się zgłoszę.
Paweł Bereska
Jako klienci chcielibyśmy wyrazić szczere podziękowania Panu Zbigniewowi Szczygielskiemu doradcy leasingowemu za rzeczową i profesjonalną obsługę przy załatwianiu umowy leasingowej dotyczącej leasingu operacyjnego Mazda 6. Doradca wykazał się obszerną wiedzą i cierpliwością przy załatwianiu formalności. Jako profesjonalni doradcy podatkowi polecamy innym klientom Pana Zbyszka, potrafi odpowiedzieć na szczegółowe pytania , a obsługa z jego strony zasługuje na najwyższe noty. Z poważaniem.
Urszula Rudnicka Grzegorz Rudnicki  
Bardzo dziękuję. Samochód odebrałem w piątek i dobrze służy. Jestem bardzo zadowolony z obsługi leasingowej z Pana strony. Rzeczowo wyjaśnił Pan warunki, wskazał najistotniejsze kwestie oraz szybko załatwił wszystkie formalności ograniczając konieczność mojego angażowania do minimum. Kontakt mailowy jak i telefoniczny przebiegał sprawnie i był Pan bardzo dostępny. Pozdrawiam,
Paweł Dobrzycki,  
Obsługa leasingu przez P. Zbigniewa Szczygielskiego przebiegła sprawnie i szybko. Polecam.
Siemieniuk Joanna,  
Odnośnie załatwienia spraw kredytowych z Państwa obsługi i profesjonalizmu jestem bardzo zadowolony. Przez cały proces zawarcia umowy i rejestracji auta był Pan bardzo pomocny i udzielał Pan wyczerpujących odpowiedzi na postawione pytania. Z obsługi jestem zadowolony, w przyszłości będę dalej korzystał z Państwa usług.
Z poważaniem Adam Gadomski,  
Profesjonalizm ze strony Pana spełnia oczekiwania moje oraz moich znajomych, jest Pan konkretną osobą i odpowiedzialną, dlatego też pozwolę sobie na dalsze przekazywania kontaktu do Pana innym znajomy.
Pozdrawiam Jacek Gibasiewicz  
Pan Zbigniew  wykonywał swoje zadania systematycznie i obowiązkowo. Jest osobą samodzielną i zaangażowaną zarówno w pracę jak i w życie firmy. W czasie realizacji zadania wykazał się ogromnym doświadczeniem w dziedzinie leasingu. Znakomicie sprawdzał się zarówno w sytuacjach wymagających indywidualnego wysiłku, jak i w pracy zespołowej. Z czystym sumieniem mogę go polecić kolejnym klienta.
Pozdrawiam mgr inż. arch. Michał Ząbkowski  
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z panem Zbigniewem Szczygielskim. Pan Zbigniew wszystko przeprowadził sprawnie i szybko. Jestem zadowolony. Polecam.
Karol Pustelnik,  
Współpraca z Panem przebiegała wzorowo. W sposób rzeczowy i kompetentny doradzał i proponował rozwiązania alternatywne. Przedstawiał oferty na bieżąco, dbając o jak najkorzystniejsze rozwiązania finansowe. Logistycznie bez zarzutu.  Z całą pewnością będę korzystał z usług i polecał je znajomym.
Jarosław Łoś,